Chcesz dowiedzieć się co o ośrodku sądzą osoby, które uczestniczyły w terapii? Przeczytaj poniższe opinie!

Jeżeli chcesz zostawić komentarz na temat naszego ośrodka skorzystaj z formularza poniżej!


Opinie na temat ośrodka:

 1. Lucyna napisał Grudzień 2, 2016 11:53 am:

  Nietypowi i niezwykli terapeuci ,skuteczni i wytrwali ,szanują człowieka i okazują dużo mądrości dla każdego niezależnie od statusu społecznego. Ludzie z klasą.

 2. Łukasz napisał Grudzień 11, 2016 5:17 am:

  Przepiękne miejsce. Wspaniali ludzie Kadra kompetentna Jest super Polecam

 3. Gaduła:-))) napisał Styczeń 11, 2017 11:55 am:

  Ośrodek położony w zacisznym i urokliwym miejscu w otoczeniu pięknych jezior.Panuje tam domowa i ciepła atmosfera. Kadra terapeutów to ludzie kompetentni posiadający dużą wiedzę i ogromne doświadczenie. Do każdego człowieka podchodzą indywidualnie z troską i poświęceniem. Byłam, ukończyłam terapię z pozytywnym efektem , polecam wszystkim poszukującym pomocy.

 4. Zbigniew goral napisał Marzec 10, 2017 11:18 pm:

  Super terapja super terapeci ja przyjechalem asz zy lodynu i warto bylo .agada mirek zbyszek i marjusz znajom sie na ludziach sifjetna organizacja i miesce opsuga siadanie objat koacja super.super zajecia mozna sie duzo naluczyc

 5. szwarc monika napisał Marzec 20, 2017 10:00 pm:

  co prawda mojego syna nie udalo sie namowic na terapie ale moj kontakt z osrodkiem rowniez tylko telefoniczny byl bardzo pozytywny zainteresowanie pomoc o karzdej porze dnia naprawde polecam moze kiedys uda sie namowic moje dziecko aby tam zostal oby nie bylo za pozno

 6. Dorota napisał Kwiecień 6, 2017 12:10 pm:

  Pragnę złożyć GORĄCE PODZIĘKOWANIA wraz z wyrazami szacunku i uznania za Waszą cudowną pracę,która jest ukojeniem na bolące rany.Dzięki Wam mogę być dumna z własnych osiągnięć.Nauczyliście mnie- że pozytywne myślenie to połowa sukcesu,żeby nigdy sobie nie wmawiać że nie warto.Nie ważne ile masz siły,ważne jak bardzo się starasz żeby wygrać!Jestem bardzo wdzięczna Bogu,że skierował moje kroki do tego Ośrodka,gdzie poznałam wspaniałych ludzi,moją NOWĄ RODZINĘ.Wspaniali terapeuci Agata,Mariusz,Mirek,Zbyszek.BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.Terapia prowadzona w Ośrodku Odpocznienie przynosi oczekiwane rezultaty.

 7. Agnieszka napisał Maj 1, 2017 5:33 am:

  Dzień dobry,
  Na wstępie chciałabym podziękować za wszystko co zdarzyło się pozytywnego w naszym życiu po pobycie Grzegorza u Was .
  W pewnym sensie zazdroszczę mu ze mógł przebywać z ludźmi tak wartościowymi . Nasze życie jest wspaniałe nic nie jest straszne , bo jesteśmy naprawdę razem .
  Jeszcze raz dziękuję
  Agnieszka

 8. Przemek napisał Maj 25, 2017 10:00 am:

  Kiedy nie było już dla mnie nadziejii i nikt już we mnie nie wierzył, ja sam już byłem na dnie i witalem się że śmiercią ostatnim tchnieniem wybrałem numer i usłyszałem głos Agaty. Tak ciepły i wspolczujacy jakbym słyszał moja żonę mówiąca do moich dzieci. Przyjechałem na terapię nie wierząc w żadne słowo terapeutów aż 5 dni przed końcem stało się coś trudnego do opisania. To stało się samo z siebie i odwrócilo calkowicie mój sposób myślenie, postrzegania swojego problemu, patrzenia na bliskich jak i siebie. Pierwsze co zauważyłem to nie brak myślenia o moim problemie jak o kochane ale inne postrzeganie ludzi. Przestałem być zły, zrozumiały i wszechwiedzacy. Zauważyłem w ludziach dobro. Nie jestem w stanie opisać tego uczucia gdy zakopalem do grobu problemy które zabijały moich bliskich i mnie. Życzę z całego serca wszystkim aby przeżyli to co ja przeżyłem owego dnia. Zapamiętam do końca życie to uczucie, uczucie które uratowało moje i moich bliskich życie. Nie nauczyłem się tutaj zyc bez nałogu, nauczyłem się tutaj zycia. Za to wszystko dziękuję mamie Agacie, wojkom Mariusz Zbyszek Mirek i cioci Ani.

 9. Paweł napisał Czerwiec 5, 2017 11:09 am:

  W Ośrodku Terapii Odpocznienie przeżyłem bardzo ciekawy miesiąc poświęcony naprawie mojego życia.Serdecznie polecam ośrodek ,za bardzo cenne wykłady,które pomagają lepiej zrozumieć problem uzależnienia,a co najważniejsze pomaga wyjść z niego,wskazując na konkretne narzędzia.Opieka doświadczonych terapeutów,zapewnia poradzenie sobie z problemem uzależnienia,nie pozostając z nim,sam na sam! Przy okazji terapii spędziłem fajny czas na łonie kaszubskiej natury,zajadając przepyszne posiłki serwowane w ośrodku.
  Jeśli masz problem z jakimkolwiek uzależnieniem ,nie wahaj się!
  Serdecznie polecam ten ,,Ośrodek Odpocznienie” jako lek i pierwszy krok w kierunku trzeźwego życia.
  Pozdrawiam Paweł.

 10. O. napisał Lipiec 7, 2017 7:58 am:

  Gdy przyjechałem do odpocznienia, byłem bardzo nieszczęśliwym , strapionym zbiorem wyrzutów sumienia, a dzisiaj, promienieję 🙂 i cieszę się każdą chwilą i kocham życie!
  Dziękuję wszystkim terapeutom na czele z Agatą oraz pani doktor Beacie za duże wyczucie, charyzmę i wrażliwość.
  Gorąco Polecam „Odpocznienie”, gdzie poza pokonaniem uzależnienia można też po prostu zatrzymać się na chwilę w pędzie życia wśród kaszubskich łąk i jezior 🙂
  pozdrowienia 🙂
  O.

 11. Szczęśliwi Gosia i Łukasz napisał Sierpień 27, 2017 11:18 am:

  Od czego by tu zacząć… Najlepiej od początku. Nasza terapia rozpoczęła się w lipcu. Ogrom pozytywnych zmian zachodzących w naszym życiu powoduje trudność w pełnym przekazaniu istoty wartości terapii w Żurawim Młynie.
  Program terapii opiera się na pracy grupowej i rozmowach indywidualnych z terapeutami posiadającymi ogromne doświadczenie (często wynikające również z autopsji). Terapia pozwoliła nam poznać prawdziwe przyczyny i schematy kierujące naszym uzależnieniem. Dodatkową zaletą terapeutów jest wielkie wsparcie praktycznie w każdej dziedzinie życia i znalezienie odpowiedniego rozwiązania problemu. Poczucie bezpieczeństwa jakie nigdy wcześniej nam nie towarzyszyło pozwoliło na otwarcie się na pracę nad sobą i zachodzące w związku z nią zmiany.
  Położenie samego ośrodka w wyjątkowym miejscu pełnym spokoju i wyciszenia jest wielkim atutem w skupieniu się na procesie zdrowienia.
  Nasze życie zmieniło się diametralnie. Czysta życiowa karta z jaką opuszczaliśmy ośrodek, ku naszemu zdziwieniu, w szybkim tempie zaczęła wypełniać się
  wyłącznie pozytywnymi zdarzeniami. Świat pozostał ten sam jednak zmiany, które się w nas dokonały podczas terapii sprawiły, że ten świat jest dla nas bardziej
  przyjazny, a życie w trzeźwości jest fascynujące, pełne doznań i wielu pozytywnych zdarzeń dziejących się na co dzień wokół nas.
  Chcemy przede wszystkim serdecznie podziękować terapeutom (Agacie, Ani, Mariuszowi, Zbyszkowi i Mirkowi) za udzieloną pomoc i wsparcie.

 12. Włodek napisał Październik 4, 2017 7:48 pm:

  Ktoś powie: ’nie ma takiego słowa „odpocznienie”, jest „odpoczynek”, „reset”, „regeneracja”, „chillout” ‘ i pomyli się okrutnie, bo „odpocznienie” nie tylko jest istniejącym i mającym biblijne korzenie słowem, (co lubią podkreślać właściciele Ośrodka”), ale jest możliwe i zdarza się jako głębokie doświadczenie spokoju serca i głowy, wzmocnienia ciała i nerwów; wiem o tym, bo doświadczyłem go w Żurawim Młynie – a nie jest tak, że pobyt tu je gwarantuje (nie przyjeżdża się do Żurawiego Młyna na gotowe), ale jest za to tak, że wszystko tu mu sprzyja; przede wszystkim ludzie: najpierw ci, dzięki którym tu się znajdziemy, bo nie wszyscy przyjeżdżamy wiedzeni własnym tylko odruchem woli, dalej terapeuci bogaci nie tylko w wiedzę, ale przede wszystkim w doświadczenie, Agata, Mariusz, Mirek, Zbyszek – czuli, rozumiejący i uważni; obsługa Ośrodka niezwykle hojnie rozdająca dary życzliwości i troski, czy to przygotowując pożywne i przesmaczne posiłki, czy to dbając o czystość naszych pokoi do pracy i nocnego odpoczynku; atmosfera miejsca pełna nieudawanego zaufania, spokoju i bezpieczeństwa i wreszcie okoliczności przyrody, te wszystkie jeziora i oczka wodne, stały szum spiętrzonej tamką wody, głęboka (mimo września) zieleń drzew i traw, lasy porastające polodowcowe pagórki, ścieżki i drogi leśne, do których poznania nie wystarczą całe cztery tygodnie pobytu, bogactwo ptactwa ze szczególnym urodzajem żurawi dających nazwę staremu młynowi, w którym toczy się życie Ośrodka, a które jak mówią starzy ludzie są zawsze dobrym znakiem, ale tu dobrym znakiem jest wszystko, bo to po prostu jest dobre miejsce tworzone co dzień przez dobrych ludzi, którzy towarzyszą nam w oddzielaniu plew – te wszystkie nasze nieuwagi, ignorancje, zapomnienia, niezrozumienia, pominięcia i wykluczenia, lekceważenia, nieufności i zadawane cierpienia, zaślepienia i niedosłyszenia, obojętności i poczucia wyższości od ziarna dobrego życia, było mi tu dobrze, bardzo dobrze i moje dzisiejsze lepsze i jaśniejsze od tego, które wiodłem ostatnio życie wiele zawdzięcza przyjaznemu duchowi tego miejsca….Dziękuję!

 13. Maciek napisał Grudzień 20, 2017 11:15 am:

  Byłem w ośrodku 4 tygodnie, ale praca terapełtów i czas który spędziłem w ośrodku ”Odpocznienie” zaczyna owocować i myślę że już tak zostanie. To czego doświadczyłem w tym miejscu jest bezcenne bo czy można wycenić życie ludzkie? Jedynym warunkiem jest dobrowolna chęć do zmiany. Nikt tutaj nie oceniał mojego życia. Uwierzyłem tu, że mimo wszystko potrafie podejmować samodzielnie decyzję i jeszcze jestem coś wart i to wszystko co mnie przez nałóg spotkało mogę jeszcze sobie poradzić w życiu. Panuje tu prawdziwa domowa atmosfera poczawszy od podejścia terapeutów, którym z całego serca dziękuje Agata, Mariusz, Mirek i Zbyszek to dzięki wam wierzę jeszcze że odbuduję to wszystko co straciłem dla mnie najcenniejsze. Gorąco polecam bo tu w „Odpocznieniu” na prawdę można rozpocząć życie na nowo.

 14. Łukasz zza komina :) napisał Styczeń 1, 2018 1:08 pm:

  eh… 4 tygodnie w tym ośrodku to jeden z najlepszych okresów w moim życiu 😀 Poznałem tam wspaniałych ludzi ale przede wszystkim terapeutów którzy krok po kroku, umiejętnie i z pełnym zaangażowaniem potrafią nauczyć od nowa życia w trzeźwości. Ośrodek przez okres pobytu stał się dla mnie drugim domem, gdzie w ciszy i spokoju mogłem od nowa poukładać swój system wartości i dokładnie dowiedzieć się czym jest uzależnienie. Klimat i atmosfera w ośrodku jest po prostu rodzinna, gdzie człowiek może nauczyć się życia w prawdzie z innymi i przede wszystkim z samym sobą!!! Co do obsługi i warunków to są one na najwyższym poziomie, tony pysznego, swojskiego jedzenia i wiele słodyczy są zawsze pod ręką (Serdecznie pozdrawiam wszystkie Panie z obsługi) do dyspozycji jest sauna wraz z kapelnią w rzeczce (POLECAM!!) rowery, mała siłownia, ping pong i inne atrakcje wiec na nudę nie ma co narzekać 🙂 POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z GRUPY TERAPEUTYCZNEJ NO I OCZYWIŚCIE WSZYSTKICH TERAPEUTÓW: AGATĘ, MARIUSZA, MIRKA I ZBYSZKA!!! DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO I NA PEWNO JESZCZE ODWIEDZĘ „ODPOCZNIENIE” W PRZYSZŁOŚCI (OCZYWIŚCIE JAKO GOŚĆ 🙂 ) ŻEBY ZNÓW CHOĆ PRZEZ CHWILĘ POCZUĆ TĄ WYJĄTKOWA ATMOSFERĘ.
  Gorąco polecam!!!! Można tam jechać tam w „Ciemno” 🙂

 15. Paulina Rabiega napisał Styczeń 21, 2018 9:09 pm:

  Długo szukałam pomocy dla mojego taty…..Każdy odprawiał mnie z kwitkiem….Tata za stary, za bardzo wyniszczony z depresją….i w końcu zadzwonilam i usłyszałam głos Agaty który wzbudził zaufanie i nadzieje…..Mój tatuś spedził 2.5 miesiaca w osrodku pod opieka tych wspaniałych ludzi którzy go uzdrowili !!!!!!!!!!!! Jest dwa miesiące po leczeniu tata jest TRZEZWY pełen życia i nadziei na lepsze jutro!!!!!!!!!! Dziękuje bardzo wszystkim terapeutom i pani doktor ze mój tata jest znowu sobą 🙂 I że moje życie wróciło do normalności!!!!!!

 16. Małgorzata napisał Marzec 4, 2018 8:07 pm:

  „Odpocznienie” – z pozoru Ośrodek taki sam jak inne Ośrodki Terapii Uzależnień, ale tylko z pozoru. Tak naprawdę tworzą go ludzie wyjątkowi, profesjonaliści w swoich zawodach, obdarzeni rzadko spotykaną empatią, wrażliwi na innych ludzi, którzy z różnych przyczyn pogubili się w życiu.
  Już po pierwszej rozmowie telefonicznej z p. Agatą czułam, że w tym Ośrodku moja córka znajdzie pomoc pod mądrym i cierpliwym okiem terapeutów. Terapia nie od razu okazała się skuteczna, ale kiedy była potrzeba jej powtórzenia nie miałam wątpliwości, kto wyciągnie do niej pomocną dłoń. Teraz, po ukończeniu przez nią cyklu zajęciowego w Żurawim Młynie wzmocniona wiarą we własne siły wraca do normalnego życia a ja cieszę się razem z nią.
  Dziękuję za wsparcie, dziękuję za rady i dziękuję za cierpliwość okazywane mi przez p. Agatę oraz pozostałych terapeutów za Jej pośrednictwem. Wystarczy bowiem promyk nadziei by otworzyło się niebo..

 17. Sebastian napisał Maj 7, 2018 11:20 am:

  Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi wspaniałych terapeutów Agatce , Ani , Zbyszkowi , Mariuszowi , Mirkowi oraz Pani Doktor za uratowanie mi życia !!!!!!
  Stworzyliście Ośrodek Leczenia Uzależnień na najwyższym poziomie. Trudno sobie wyobrazić lepsze podejście do pacjenta , program terapeutyczny oraz warunki pobytowe.
  Wasz profesjonalizm , determinacja w walce o życie każdego oraz znajomość problemu od podstaw wywołuje u pacjenta poczucie bezpieczeństwa wraz z przekroczeniem progu tego magicznego miejsca !!!!!!!!!
  Podczas pięciotygodniowego pobytu , który zakończyłem sukcesem , widziałem wielu pacjentów w krytycznym stanie którzy dzięki Waszemu powołaniu i zaangażowaniu wyszli na prostą choć wydawało się to niemożliwe.
  Pięć pięknych tygodni mojego życia , które odcisnęło piętno w moim umyśle.
  Życie potrafi być piękne dzięki takiemu miejscu jak „ODPOCZNIENIE” ………….
  DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. Beata napisał Czerwiec 9, 2018 10:46 pm:

  Wspaniały ośrodek, profesjonalni ludzie, atmosfera bardzo przyjacielska
  Fachowa obsługa w połączeniu z dobrze dobraną terapią przynosi efekty ponad oczekiwania w bardzo krótkim czasie
  W momencie kiedy już chwilami wątpiłam czy coś jeszcze jest w stanie pomóc mojej córce spotkałam chyba anioła w osobie Pani Agaty.
  Wraz z pozostałą kadrą przyczynili się oni do tego że moje dziecko już od 70 dni jest wolne od narkotyków po kilku latach uzależnienia.
  Nie wiem jak miałabym podziękować aby było to adekwatne do efektów i mojej radości.
  Jedno wiem na pewno, że jak bym miała problem z kimś bliskim to nie szukałabym innej placówki, jest to ośrodek na najwyższym poziomie zarówno w dziedzinie leczenia jak też komfortu pobytu i atmosfery w nim panującej.
  Dziękuję:) Beata

 19. Beatka napisał Sierpień 4, 2018 6:26 am:

  Ośrodek jest wspaniałym miejscem dla ludzi szukających pomocy.Stworzony przez osoby kompetentne,mądre ,ciepłe. Domowa atmosfera,pozwalająca na skupienie się w spokoju na sobie samym.Osobiście czułam się wspaniale przy Agatce, Zbyszku, Mirku, Mariuszu, Ani,Pani doktor Beatce .Cały zespół cudownych terapeutów był i jest nadal gotowy 24/dobę na rozmowę dla każdej z osób tam przebywających. Terapeuci nie „głaskają” po głowie,ale wyzwalają w człowieku w delikatny sposób pokłady energii ,chęci do życia, wiary w siebie.Jestem szczęśliwa i zadowolona ,że dane mi było takich ludzi spotkać na swojej drodze życia .Dziękuję wam za każde słowo

 20. Maciej napisał Sierpień 28, 2018 6:08 pm:

  Bardzo polecam. Warto sprawdzić jak czujesz, że jest to ci potrzebne ;).

 21. Jola 29.08.2018 napisał Sierpień 29, 2018 8:19 am:

  Polecam każdemu,kto chce poważnie zmierzyć się sam z sobą.Wspaniali terapeuci-Agata,Mariusz,Mirek,Zbyszek-pomagają uporać się z życiowymi problemami.”Odpocznienie” to nie Spa, to cztery tygodnie ciężkiej pracy nad sobą.Dzięki za profesjonalizm,opiekę, ciepłą atmosferę i zrozumienie!!!!!!!!!

 22. Michal (lysy) (-: napisał Wrzesień 2, 2018 6:50 pm:

  Jechałem do Ośrodka Leczenia Uzależnień „Odpocznienie ” z niepokojem i ogromna niepewnością -co mnie tam spotka? Przyjechałem w niedzielę i już na wstępie bardzo miła niespodzianka!!Piękne otoczenie godne najlepszych ośrodków wypoczynkowych. Z jednej strony piękne dojście długim pomostem do jeziora w otoczeniu lasu. Wzdłuż budynku wartki potok w którym można się wykąpać, ochłodzić po relaksującej saunie, połowić w nim ryby . Po serdecznym przywitaniu mnie przez przesympatyczną i zaangażowaną Agatę i przywitaniu się ze wszystkimi przebywającymi tam uczestnikami leczenia , zostałem oprowadzony po ośrodku i wprowadzony w obowiązki i reguły tam obowiązujące. Okazało się ,że oprócz zastanej sielanki w niedzielę ,pozostałe dni są już zajęte, aż do kolacji zajęciami. i spotkaniami z poszczególnymi terapeutami, ukazującymi nam czym są poszczególne zagrożenia i jak się ich wystrzegać i przed nimi chronić. Za co będę Im dozgonnie wdzięczny !!!!!. Do dodatkowych walorów ośrodka, wpływających na świetne samopoczucie uczestników leczenia, było wspaniałe wyżywienie serwowane przez tamtejsze gospodynie z naturalnych produktów.Żadna potrawa przez miesiąc się nie powtórzyła. Przepyszne słodkości i ciasta były ciągle dostępne co doskonale było widać na wadze po miesięcznym pobycie (-:. To wszystko wpłynęło na wspaniałe samopoczucie tak niezbędne do skutecznej terapii .Wspaniali terapeuci ,psychiatrzy ,psycholodzy , pozwolili mi uwierzyć ,ze uda mi się wytrwać i ze jest to jak najbardziej możliwe !!!! Przy tej okazji bardzo, bardzo chciałem podziękować kochanej Agatce, Ani, nieopisanej Pani Doktor Beacie , Zbyszkowi , Mariuszowi oraz Mirkowi no i oczywiście całej niezapomnianej grupie z lipca 2018 bardzo Was wszystkich kocham Michał xxxxxx

 23. Tomek napisał Wrzesień 23, 2018 7:17 am:

  Wspaniałe miejsce, cały zespół to profesjonaliści, pomoc którą otrzymałem w ośrodku uważam za nieocenioną. Był czas na powrót do pełni zdrowia psychicznego, był czas terapii i był czas odpoczynku od świata by móc do niego wrócić w pełni sił. Dziękuję wszystkim za pomoc i za przyjaźń.

 24. Maciek Z napisał Wrzesień 24, 2018 12:48 pm:

  Fantastyczne miejsce, niezwykle kompetentna kadra terapeutów, rodzinna atmosfera. Podczas 4 tygodni spędzonych tam, odzyskałem wiarę w zdrowienie i w siebie samego. Polecam każdemu uzależnionemu.

 25. FRS napisał Wrzesień 25, 2018 7:15 am:

  Super miejsce, ludzie i klimat, można się wyciszyć…Gorąco polecam.

 26. Dominik napisał Październik 16, 2018 8:18 am:

  Moją terapie zacząłem z myślą, iż nie jest mi to potrzebne. Jak bardzo się myliłem okazało się już po paru dniach gdy zrozumiałem, iż potrzebuje fachowej pomocy terapeutycznej. Jestem niezmiernie wdzięczny z okazanej mi pomocy. Szczególne podziękowania kieruje do Agaty, która jest bardzo zaangażowana w każdy aspekt terapii. Potrafi porozmawiać wysłuchać a także dać wspaniały feed back, który jak się okazuje jest integralną częścią terapii. Wszyscy terapeuci budują wieź z każdym z uczestników co jest niewątpliwie zaletą tego miejsca.

  Potrzebowałem impulsu w swoim życiu do zmian i pobyt w tym miejscu był właśnie tym impulsem.
  Jestem wdzięczny, iż mogłem poznać to miejsce i wszystkie jego zalety. Będę bardzo dobrze wspominał ten czas.
  Dziękuje 🙂

 27. Anna z Wrocławia napisał Październik 26, 2018 10:37 am:

  Witam,
  chciałabym podzielić się swoja opinia jako mama 19-latka, który borykał się z poważnymi problemami narkotykowymi , lekami oraz alkoholem. Bardzo trudny przypadek. Syn pogubił się całkowicie, przestał chodzić do szkoły, zrobił się bardzo agresywny.
  Na Ośrodek Odpocznienie trafił całkiem przypadkiem i sama nie wiem jak to się stało, ale udało nam się przekonać syna do wyjazdu.
  Ośrodek oraz ludzie tam pracujący są cudowni. Samo miejsce napełnia od razu człowieka takim spokojem.
  Osoby tam pracujące to w pełni profesjonalny zespół. Zaopiekowali się nie tylko moim synem, ale bardzo dużo rozmów przeprowadzili również z nami – rodzicami.
  W ośrodku jest dostępna również pomoc psychiatryczna.
  Mój zbuntowany nastolatek bardzo się zmienił po tym pobycie.
  Wyciszył się i w końcu sam postanowił, że będzie walczył o siebie.
  Praca z nastolatkami jest zdecydowanie dużo trudniejsza niż z dorosłymi osobami.
  Są uparci , nie wiedzą żadnego problemu w tym co robią. Są naładowani negatywnymi emocjami, manipulują rodzicami.
  Dzięki ciężkiej pracy terapeutów, a przede wszystkim kochanej Agacie udało się zmienić postawę mojego syna.
  Po dwóch miesiącach pobytu nie odesłali nam dziecka do domu, ale przedstawili kilka rozwiązań co robić dalej. Załatwili nam tzw. hostel, gdzie obecnie przebywa mój syn. Ma tam dalej zapewniona opiekę psychologa i psychiatry. Może również kontynuować naukę czy pójść do pracy.
  W końcu my jako rodzice poczuliśmy się bezpieczni, ze ktoś nam naprawdę chce pomoc.
  Bo co najważniejsze, po zakończonej terapii nadal bezinteresownie okazują bardzo dużo pomocy. Pomagają swoim podopiecznym w zorganizowaniu życia.
  Bardzo, ale to bardzo im dziękuje za cała pomoc, życzliwość, empatię i zrozumienie jakie nam okazali. My dzięki Nim również dużo dowiedzieliśmy się o sobie. Odkryliśmy jako rodzice rzeczy, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.
  Teraz już wszystko w rękach syna , ale najważniejsze , ze kolejny miesiąc walczy.
  Gdyby ktoś z Państwa miał podobne problemy to z pełną odpowiedzialnością polecam to miejsce. Bo jest to miejsce zaczarowane i może uda się odczarować w nim kolejne osoby.
  Jeszcze raz bardzo Wam za wszystko dziękuję.
  Anna z Wrocławia

 28. Beata napisał Styczeń 23, 2019 11:10 pm:

  Do ośrodka jechałam pełna obaw i niepokoju co mnie może tam spotkać, gdyż było to ostatnie miejsce które mogło mi pomóc w walce z nałogiem. Ku mojemu zaskoczeniu zostałam przyjęta ciepło i serdecznie, od razu poczułam się jak w domu. Atmosfera w ośrodku była wspaniała. Pobyt pozwolił mi w pełni poznać problem, z którym borykałam się od dawna. Wielkim atutem tego miejsca jest wspaniałe położenie , cisza i potrzebny spokój w dochodzeniu do Normalności. Ogromną rolę w wyjściu z nałogu odgrywają terapeuci, którzy służą wsparciem, doświadczeniem, zrozumieniem i pomocą 24 godziny na dobę. Polecam wszystkim, którzy się borykają z nałogami, wierzcie mi warto! Gorąco pragnę podziękować wszystkim wspaniałym terapeutom.

 29. Elźbieta Mikulska napisał Styczeń 27, 2019 12:31 pm:

  Wspaniały Ośrodek W którym pracują wspaniali terapeuci z dużą wiedzą empatią i wrażliwością na drugiego człowieka ..Pomagają skleja życie na nowo wkładając w to całe swoje serce i pokazując zainteresowanie każdej znajdującej się tam osobie indywidualnie ,Agata ,Mariusz Zbyszek wspaniali ludzie z wielkim sercem I umiętnosciami poprowadzenia zagubionego człowieka i jak rownieź dający wielkie wsparcie rodzinie .ONI naprawdę potrafią pomóc.Ośrodek położony jest w w przepięknej okolicy z dala od szumu cywilizacyjnego.Można naprawdę się wyciszyć i zastan- owić nad życiem .Że spraw bardziej przyziemnych sympatyczne pokoje wspaniałe posiłki sympatyczny personel.W tym Ośrodku naprawdę można otrzymać pomoc w ciepłej rodzinnej atmosferze.

 30. Dorota i Tomek napisał Luty 26, 2019 3:40 pm:

  Czytając tą opinie, zapewne szukasz pomocy dla siebie i swojej rodziny.
  W naszym przypadku nasz dorosły syn Patryk miał problem z uzależnieniem od narkotyków i hazardu.
  My niestety, mimo dobrych chęci nie umieliśmy mu pomóc. Przełom nastąpił po zaakceptowaniu przez syna leczenia w ośrodku.
  Jak wpadliśmy na tak wspaniały ośrodek? trochę przypadku, ale też pozytywne opinie o nim, dające nadzieje na sukces.
  Sam ośrodek położony jest w urokliwym miejscu, posiada niezłe zaplecze socjalno-rekreacyjne i wyśmienitą kuchnie.
  Ośrodek prowadzą wspaniali ludzie obdarzeni nadzwyczajną empatię, cierpliwością i fachowością.
  Mieliśmy okazję poznać osobiście Agatę i Zbyszka. Chcemy serdecznie podziękować całemu zespołowi za udaną pomoc nam i naszemu synowi.
  Patryk zakończył leczenie na początku lutego, ale dalej możemy liczyć na ich wsparcie.
  Agacie dziękujemy za pomoc, którego udziela Patrykowi w układaniu sobie dalszego udanego życia.

 31. Patryk napisał Luty 27, 2019 5:08 pm:

  Podpisuje się pod opinią moich rodziców.

 32. Przemek UST napisał Marzec 4, 2019 1:10 am:

  Uważam, że to odpowiednie umiejscowienie do odbycia walki z nałogiem lub nałogami ,spędzony czas w tym wspaniałym zaciszu, jest idealnym ośrodkiem do rozpoczęcia walki z samym sobą. Bardzo wiele wartościowych jak i mądrych rzeczy można wprowadzić do swojego życia po odbyciu terapii, dzięki oczywiście wspaniałym terapeutom, którzy mają ogromne pojęcie jak pomóc człowiekowi w tak trudnych dla niego chwilach.Również muszę wspomnieć o grupie z którą miałem przyjemność przechodzić ten okres, ponieważ każda pomoc się jak najbardziej liczy wspominam chwilę spędzone z nimi.
  Dziękuje i Pozdrawiam cały skład terapeutów,(bardzo pomocni ludzie).

 33. Iza napisał Marzec 4, 2019 1:34 pm:

  Bardzo dobrze wspominam czas spędzony w ośrodku Odpocznienie.Panuje tam miła, rodzinna atmosfera i naprawdę można się wyciszyć i wypocząć psychicznie.Miejsce niezykle urokliwe,połozone w pieknych okolicznosciach przyrody. Swietni terapeuci.Zajęcia i wykłady prowadzone przez Agatę, Zbyszka, Mariusza i Mirka były bardzo profesjonalnie i mocno dawały do myślenia.Teraz staram się wprowadzać w życie to czego się tu nauczyłam. serdecznie pozdrawiam

 34. Krzysztof Szczepanek napisał Czerwiec 27, 2019 1:52 pm:

  Najlepszy ośrodek terapeutyczny w Polsce, dają nowe życie – dosłownie i w przenośni, jeżeli jesteś na rozstaju swojej życiowej drogi i nie radzisz sobie ze swoimi demonami to miejsce idealne dla Ciebie. Ja właściwie nie widziałem już żadnej deski ratunku dla siebie, a jednak znalazłem ją w odpocznieniu. wspaniałe miejsce ze świetnymi specjalistami i rodzinną atmosferą. Jedyne do czego można się przyczepić do kuchnia, ponieważ jest tak dobra, że wraca się stamtąd o kilka kilogramów większy
  Pozdrawiam serdecznie

 35. Bartek napisał Czerwiec 27, 2019 1:59 pm:

  Cudowne miejsce które daje nadzieje i wiarę w siebie tym którzy ją utracili przez uzależnienia czy inne ciężkie choroby jak na przykład depresja. Wspaniali terapeuci z ogromną wiedzą i doświadczeniami, grupa terapeutyczna, która ma moc i niszczy chorobę tak jak trzeba i ta atmosfera którą czuć niczym rodzina bo zawsze się znajdzie ktoś, z kim się dogadasz. Również bardzo dobra kuchnia jak i obsługa. Ten ośrodek to miejsce w którym odnajdziecie się i zaczniecie patrzeć na świat z totalnie innych perspektyw. Jak najbardziej polecam to miejsce tym, którzy potrzebują pomocy i czują się bezradni w swojej sytuacji. Lecimy po swoje!

 36. Seba ( wiking ) napisał Sierpień 26, 2019 9:22 pm:

  Miejsce godne polecenia pod każdym względem.
  Podczas terapii odzyskałem wiarę w Siebie i wartości którymi kierowałem się w życiu przed nałogiem.
  Życie nabrało sensu od nowa.

  5 ☆☆☆☆☆ za wszystko co jest w ośrodku . Program, zasady, terapeuci, klimat, profesjonalizm, zakwaterowanie, wyżywienie i wiele innych.
  Dziękuję BARDZO !!!!!

 37. Amadeusz napisał Wrzesień 26, 2019 10:47 pm:

  Terapia „Odpocznienie” to magiczne miejsce, blisko natury, genialne jedzenie. Można zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć i przeorganizować priorytety. Na zajęciach dowiedziałem się dużo o psychologii, budowaniu relacji, radzenia sobie z emocjami. Terapia pokazała mi jak fajne można żyć.

  Strasznie tęsknie, pozdrawiam wszystkich terapeutów i moją grupę.
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *